Prohlídky

V současné době jsou prohlídky pivovaru až do odvolání zrušeny. Děkujeme za pochopení.

 

 

Zdravím všechny příznivce řemeslných piv!

Vy, kdo se chcete dozvědět o výrobě piva (nejen řemeslného) něco více, jste na správné adrese.

V našem řemeslném pivovaru se dozvíte, jak vaříme pivo značky PETR HAUSKRECHT-PARNÍ PIVOVAR, ochutnáte speciální slady, přivoníte nejen k Žateckému chmelu a samozřejmě se můžete zeptat na cokoliv, co s pivovarnictvím nebo naším pivovarem souvisí.

Můžete se těšit na degustaci piv, která jsou v době Vaší návštěvy zrovna na čepu v pivovarské Šalandě a na malou výstavu pivovarských a hostinských relikvií z dob dávno minulých.

Domů si odnesete naši exkluzivní prohlídkovou sklenici: nikde jinde na světě ji nedostanete a jistě potěší srdce každého sběratele.

V krátkém filmu uvidíte postup výroby piva v našem pivovaru den po dni a třeba se dozvíte něco víc i o mně ...

Ale ještě než odejdete domů, nabídneme Vám aktuální sortiment našeho P-Shopu (Pivovarského šopu) spolu s čerstvě stočenými živými pivy přímo ze “sklepa”.

Tak už se na Vás těším!
S úctou
Haskrech - podpis

 

PRAKTICKÉ INFORMACE

Na pravidelné prohlídky pivovaru Vás zveme každé úterý od 16 hod. a čtvrtek od 17 hod. Maximální počet účastníků je 15 osob. Protože součástí prohlídky je degustace piva, musíme bohužel omezit dolní věkovou hranici našich návštěvníků na 18 let. Prosíme, nechte doma otevřené boty a lodičky na podpatku – v každém pivovaru se totiž mohou na podlaze objevit tekutiny, jejichž přímý kontakt s kůží není žádoucí.

Prohlídka spolu s degustací trvá asi 120 minut.
Cena prohlídky je 170,- Kč na osobu.

Kvůli zvýšenému zájmu prosíme o rezervaci exkurze nejméně 1 den předem na e-mail: pivovar@hauskrecht.cz. Do rezervace, prosím, uvedťe jméno, příjmení a Váš věk.