Zdravím všechny příznivce řemeslných piv!

Vy, kdo se chcete dozvědět o výrobě piva (nejen řemeslného) něco více, jste na správné adrese.
V našem řemeslném pivovaru se dozvíte, jak vaříme pivo značky PETR HAUSKRECHT-PARNÍ PIVOVAR, ochutnáte speciální slady, přivoníte nejen k Žateckému chmelu a samozřejmě se můžete zeptat na cokoliv, co s pivovarnictvím nebo naším pivovarem souvisí.

Můžete se těšit na degustaci piv, která jsou v době Vaší návštěvy zrovna na čepu v pivovarské Šalandě a na malou výstavu pivovarských a hostinských relikvií z dob dávno minulých.

Domů si odnesete naši exkluzivní prohlídkovou sklenici: nikde jinde na světě ji nedostanete a jistě potěší srdce každého sběratele. V krátkém filmu uvidíte postup výroby piva v našem pivovaru den po dni a třeba se dozvíte něco víc i o mně ...

Ale ještě než odejdete domů, nabídneme Vám aktuální sortiment našeho Brewhouse Shopu s exkluzivní nabídkou dárkových předmětů a širokého sortimentu našich čerstvě stočených řemeslných piv, které jinde na světě nekoupíte!

A kdo se nemůže naší prohlídky již dočkat, může se zatím projít naším pivovarem alespoň virtuálně zde.

 

 PRAKTICKÉ INFORMACE 

Pravidelné termíny:út, čt od 16,00 nebo 17,00 (po domluvě)

Maximální počet účastníků:15 osob

Věková hranice:18 let

Doba trvání:asi 120 min.

 

Požadovaná obuv

Prosíme, nechte doma otevřené boty a lodičky na podpatku – v každém pivovaru se totiž mohou na podlaze objevit tekutiny, jejichž přímý kontakt s kůží není žádoucí.

 

 

Rezervace

prosíme o rezervaci nejméně 14 dní předem prostřednictvím REZERVAČNÍHO FORMULÁŘE nebo na e-mail: pivovar@hauskrecht.cz. Do rezervace, prosím, uvedťe jméno, příjmení a Váš věk.
Cena prohlídky: 220,- Kč/osoba. Platba pouze v hotovosti.

Vyplněním rezervačního formuláře nevzniká rezervace!! Potvrzení rezervace obdržíte na Váš e-mail v případě, že je Vámi požadovaný termín volný. V opačném případě Vám navrhneme následující možný termín.

 

Objednávka prohlídky